viergangen-jazz-diner 

vrijdag 20 mei 2011 - aanvang 19.00 uur

"Frank Roberscheuten International Hiptett"

New Orleans en Swing

 

Aperitief


Voorgerecht

Combinatie van coquille met limoendressing & zalm


Tussengerecht

Schol met sjalotaardappels


Hoofdgerecht

Lakervelderrund met asperges


Dessert

Cheesecake met een sorbet van limoen


De prijs voor dit Jazz-diner bedraagt 64,50 euro p.p.


Reserveer tijdig want vol is vol!


In samenwerking met Yes Jazz biedt restaurant Normandie u een viergangen-jazz-diner aan op vrijdag 20 mei 2011. Tijdens dit diner kunt u genieten van het "Frank Roberscheuten International Hiptett". New Orleans en Swing op topniveau afgewisseld met culinaire gerechten. 


Niemand minder dan onze eigen Valkenswaardse rietspeler Frank Roberscheuten speelt samen met Jazz gigant Dan Barrett (USA - trompet en trombone), Georg “Schröder” Derks (D – piano), Chris Vingerhoets (NL – drums) en Karel Algoed (B – bas). 


Frank Roberscheuten  (s ax en klarinet)   is een ervaren solist en wordt aan beide kanten van de  Atlantische Oceaan beschouwd als een belangrijk saxofonist. Sinds de voltooiing van zijn conservatoriumopleiding is Frank een talent zowel in de New Orleans stijl als in de mainstream stijl. Hij is leider van diverse orkesten en organisator van workshops.  Hij speelde ondermeer in de Dutch Swing College Band, het Metropoolorkest en The Beau Hunks. Hij heeft op diverse jazz festivals gespeeld zoals North Sea Jazz, Jazz Festival Montreux en Jazz Festival Ascona. Frank en zijn International Hiptett even horen?

 

Dan Barrett  is  een Amerikaanse jazz-trombonist, kornettist en arrangeur. Zijn muziek beweegt zich  tussen dixieland en swing. S inds 1977 is hij een regelmatige gast op jazz festivals in Europa, waaronder Breda. Hij componeert en arrangeert vele muziekstukken en heeft vele CD’s op zijn naam staan.  Dan speelt samen met gerespecteerde jazzmusici; hij trad viermaal op in Carnegie Hall.  Barrett speelde in de jaren zeventig in revival-bands, zoals de Golden Eagle Jazz Band. Wilt hem horen klik dan hier.


Georg ‘Schröder’ Derks speelt sinds eind oktober 1996 als vaste pianist bij de Maryland Jazzband of Cologne, een van de toonaangevende jazzbands van Duitsland gespecialiseerd in New Orleans jazzstijl. Samen met deze band heeft Georg menig CD opgenomen.


Christ Vingerhoets    speelt bij de New Orleans Revival Stompers band.  Hij is bezeten van de muziek van de traditionele New Orleans brassbands. Met zijn subtiele gevoel voor de New Orleans stijl geeft hij de band de juiste beat. Daarnaast  is hij snaredrummer en nestor van de Happy Feet Brassband uit Valkenswaard.  Christ is een veel beluisterde en graag geziene gastspeler in verschillende orkesten in binnen- en buitenland. 


Karel Algoed is al 25 jaar een rots in de branding van de Europese traditionele jazzscene, vanwege zijn stijlzuiverheid, natuurlijke akoestische sound en stuwende swing. Speelde o.a. bij de legendarische Cotton City Jazz Band en nu nog bij de Fondy Riverside Bullet Band en toerde 2 jaar  met de Sammy Rimington Band (GB) door Europa.  "Als hobby" speelt hij nog blues, country en rock 'n roll.


Voor een reservering kunt u bellen of emailen met restaurant Normandie:

040 - 20 75 98 75 of info@normandie.nl


Meer weten over restaurant Normandie? Klik hier !